Dnes je: Úterý, 28 září 2021 |
Svátek má: Václav
NOVINKA Michelin Pilot Sport 4
Model Michelin Pilot Sport 4 představen ve Frankfurtu

V rámci frankfurtského autosalonu 2015 představuje výrobce Michelin novou sportovní pneumatiku: model Pilot Sport 4. Velmi očekávanou pneumatiku, která se bude muset utkat s ostrou konkurencí.

michelin-ps4-sportovni_a.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Segment sportovních pneumatik je v plném soupeření, zatímco Continental právě uvedl na trh model SportContact 6, Michelin nyní přestavuje nejnovější přírůstek řady Pilot Sport na frankfurtském autosalonu. 

Řada Pilot Sport se těší ohromnému renomé, zejména ve své nejuniverzálnější variantě, které bylo dosud oživováno modelem Pilot Sport 3. Pneumatikou dostupnou na trhu od roku 2010. 

V zájmu zaručení vzmachu jde model PS4 dále než předchozí model a nabízí významné pokroky v různých oblastech, zejména díky zkušenostem společnosti Michelin získaným při závodech.

 

Radost z jízdy

Model Pilot Sport 4 logicky umocňuje dojmy z jízdy a čistou účinnost. Proto jeho konstrukce dostává velmi tuhý pás co nejvíce omezující deformace a tedy zlepšující přesnost jízdy, reaktivitu a samozřejmě čistou přilnavost. 

michelin-ps4-behoun_vl.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaměřen na bezpečnost

Model PS4 je pneumatika určená k vybavení cestovních vozů. Proto musí poskytovat vynikající úroveň bezpečnosti za každého počasí. Její směs gumy byla v tomto smyslu propracována po vzoru běhounu se širokými drážkami umožňujícími dobrý odvod vody. 

Tato krátká prezentace nám neumožnila dozvědět se o této nové pneumatice Michelin více. Doufáme, že ji budeme moci brzy porovnat s referenčními pneumatikami tohoto velmi výkonného segmentu a opravdu vyhodnotit její potenciál. Vsaďme se, že její účinnost bude ve hře.

Dostupnost

Model Pilot Sport 4 bude k dispozici na trhu od ledna 2016 nejprve pouze v rozměrech 17 a 18 palců. Nové velikosti budou uvedeny na trh později, zejména ve velikosti 19 palců.  

michelin-ps4-mokro_vl.jpg

 

 

Akce dne
BFGOODRICH G-FORCE WINTER2
195/65 R15 91 T
Osobní zimní
1 150,- Kč
Cena včetně dopravy
Přihlášení

Zapomenuté heslo