Barum BRAVURIS 5HM 215/45 R 16 90 V
výrobce Barum Barum BRAVURIS 5HM 215/45 R 16 90 V
Web výrobce
Barum
model BRAVURIS 5HM
cena 2 098,- Kč vč. DPH
ceny jsou uvedeny včetně DPH, doprava a balné je ZDARMA
šířka 215
výška 45
průměr 16
nosnostní index 90 (600 kg)
rychlostní index V (240 km)
typ Osobní letní 
bezdušova konstrukceTL
doporučená cena 2 800,- Kč
úspora proti běžné ceně 702,- Kč ( 25.07 % )
C
B
72

Popis


Bravuris 5HM - NOVINKA 2019

Dlouhá životnost.

Objevte radost z každého nového výletu. Nová pneumatika Bravuris 5 HM se speciálně vyvinutou směsí High Mileage poskytuje mimořádný kilometrový výkon, nízký valivý odpor a spolehlivou trakci. Mimořádně vysoká životnost Spolehlivý výkon Nízký valivý odpor

 

bravuris_5.jpg

 

 

 

  Mimořádně vysoký kilometrový výkon

• Pneumatika Bravuris 5 HM je vyrobena ze směsi High Mileage s novou polymerovou technologií, která poskytuje vyšší úroveň odolnosti vůči oděru. Její inovativní dezén se středovými žebry a optimalizovanými postranními drážkami a lamelami zajišťuje spolehlivé a hladké odvalování. Vyvážené rozmístění žeber optimalizuje rozdělení tuhosti a přispívá k rovnoměrnému rozložení tlaku na celý otisk stopy, což pomáhá předejít nerovnoměrnému opotřebení – a zaručuje opravdu výjimečný kilometrový výkon!

 

Spolehlivý výkon za sucha

• Zásluhou směsi obohacené o nejnovější generaci siliky poskytuje pneumatika Bravuris 5 HM špičkový valivý odpor a přilnavost. Uzavřené dezénové bloky na obou stranách a patentovaný design do sebe uzamykatelných lamel zvyšují tuhost dezénu, což vede k lepší trakci a lepšímu ovládání při řízení.

 

Nízký valivý odpor

• Vysoce flexibilní směs s vyšší odolností vůči vysokým teplotám a vylepšenými vulkanizačními komponenty snižuje valivý odpor. Optimalizovaný dezén minimalizuje deformace pneumatiky a zabraňuje jejímu přehřívání. Výsledek: méně tření, hladší odvalování – a v konečném důsledku nižší spotřeba paliva a výkon, který přináší skutečné úspory nákladů.